Jak rychle zhubnout břicho?

Díky unikátní metodě stravování 7/21 (7 dní hubnutí + 21 dní fixace zhubnutého). Jmenuji se Jan Anděl a dietologii se věnuji přes 15 let. Nastavím, spočítám a odešlu Vám systém, díky kterému se můžete zbavit nechtěných kilogramů v oblasti břicha. Jasně a srozumitelně Vám vysvětlím, jaké jídlo vyhovuje právě Vašemu organismu. Jak se máte stravovat a hýbat. Co přesně dělat, abyste zhubli a byli v kondici. To vše v co nejkratším čase díky systému 7/21.

*výsledky paní Čufeščukové mohou být odlišné od výsledku jiných klientů

Paní Čufeščuková zhubla přes břicho 40 cm!


Startovací váha 130 Kg. Bylo mi špatně po každém jídle ať to byl suchý rohlík, jablko nebo hořký čaj. K tomu se přidala alergie, stále mi stoupal krevní tlak, cukr mi vyskočil až na 7, zvýšila se mi hladina kyseliny močové, často mě chytaly silné křeče do nohou i při sebemenší námaze.

Když jsem si přečetla, co vše je možné vyřešit pomocí Revitalizačního plánu sestaveného přímo pro mě na míru, vyplnila jsem dotazník a čekala co se bude dít.

Během roku jsem:

 • Snížila váhu o 40 kg

 • Přes prsa dala dolu 29 cm

 • Přes pas 40 cm

 • Přes zadek 38 cm

 • Přes stehna 56 cm

Sečteno a podtrženo -40 kg a více než metr a půl na obvodech.

Byl únor 2012 a mě se rapidně zhoršil zdravotní stav a to po všech stránkách. O mých sto třiceti kilech ani nemluvě. Bylo mi špatně po každém jídle ať to byl suchý rohlík, jablko nebo hořký čaj. Po všem mě pálila žáha. Byla jsem neskutečně unavená, spala jsem na povel a všude. Ta únava nešla zvládnout.

Operace nosní přepážky vyústila v pravidelné záněty nosohltanu. Ty skončily dušností a zúženými dýchacími cestami s astmatickým záchvatem, stačilo přejít místnost a byla jsem na umření. I při běžném hovoru se mi sevřelo hrdlo a nemohla jsem se nadechnou ani vydechnout, stávalo se mi to i při spánku.

K tomu se přidala alergie na peří, břízu, žito, kočku, lísku, roztoče, stafylokok…, stále mi stoupal krevní tlak, při každé návštěvě mi naměřili vyšší hodnoty, najednou mi vyskočil cukr až na 7, zvýšila se mi hladina kyseliny močové, často mě chytaly silné křeče do nohou i při sebemenší námaze.

Byla jsem jak v začarovaném kruhu, jeden zdravotní problém střídal druhý. K tomu jsem neustále přibývala na váze a nešlo to nijak zarazit. Nikdo mi nevěřil, že se od rána do večera nepřejídám, že nejím sladké a tuky. Tloustla jsem od doby, kdy mě začaly problémy s páteří a já dostávala velké množství léků a injekcí, váha letěla nahoru a nešla zastavit.

Hledala jsem způsob jak se zbavit všech mých zdravotních problémů.

Uvažovala jsem o detoxikaci, na internetu jsem hledala zásadité a kyselinotvorné potraviny. Nechtěla jsem nic jako koktejly a podobné potravinové doplňky, hledala jsem způsob, jak se uzdravit pomocí běžně dostupných potravin. Jediný kdo mě svou nabídkou oslovil, byl Jan Anděl.

Když jsem si přečetla, co vše je možné vyřešit pomocí revitalizačního plánu sestaveného přímo pro mě na míru, vyplnila jsem dotazník a čekala co se bude dít. Na dotaz kolik bych chtěla zhubnou jsem jen tak plácla, že bych potřebovala 50kg, ale nevěřila jsem tomu. Do týdne mi přišel poštou individuální Revitalizační plán společně s návodem, jak s ním pracovat a já nastartovala zpětný chod ke zdraví.

Když jsem si stoupla na váhu, nevěřila jsem svým očím.

*výsledky paní Čufeščukové mohou být odlišné od výsledku jiných klientů

Já měla za 3 měsíce 12kg dole a -35 centimetrů po obvodech definitivně jsem se zbavila pálení žáhy, a už jsem nebyla tak unavená.

Abych měla pevnou pokožku, používám kosmetiku s lněným olejem a každý se diví jak to, že mi není velká kůže, když jsem tolik zhubla.

Po další fázi byly výsledky opět velmi příjemné, zhubla jsem dalších 10kg a a své obvody zmenšila o 26 centimetrů Definitivně jsem se zbavila únavy a postupně mi začala přibývat energie, najednou jsem měla chuť do práce na kterou jsem dříve neměla sílu. Přes den už neusnu ani kdybych chtěla. Den ode dne se cítím lépe po všech stránkách.

Upravil se mi krevní tlak ze 160/95 na 140/80. Nedusím se a ráno vstávám svěží.

Od prvního dne, kdy se stravuji podle plánu jsem neměla křeče v nohou ani po tří hodinové chůzi. Po 3 fázi mám dole dalších 10kg a – 27cm. Zlepšil se mi tlak na 135/70, klesl mi cukr i kyselina močová.

Následovala čtvrtá fáze Revitalizačního plánu. Jako všechny před tím, i tato byla zcela bez problému s obrovským přílivem energie. Špatné počasí už na mé klouby nemá vliv a zdravotní problémy mizí jako mé tuky. Po skončené čtvrté fáze mám dole dalších 8kg a -20cm.

Během roku jsem se zbavila 40 kg a v cm to bylo: přes prsa – 29cm, pas – 40cm, zadek – 38cm, stehno – 28cm. Největší radost mám z mého zdravotního stavu, kdy zcela vymizely záněty nosohltanu, upravil se mi krevní tlak i cukr, přestalo pálení žáhy, viscerální tuk se upravil do normálu. Odešla únava a naopak mám spoustu energie po celý den.

Poslední krevní rozbor potěšil nejenom mě, ale i lékaře, kdy výsledky glukózy 4,2mmol/l, a kyseliny močové 326umol/l znamenají, že jsem bez léků. Na alergologii jsem také dostala pochvalu a při příští návštěvě bude následovat kontrolní test, zda vůbec tu alergii a astma ještě mám, zároveň mi byly léky sníženy na dávku - jen při obtížích.

Zbylých 15 kg nadváhy dávám dolu s radostí, protože už vím, jak na to.

Na konec bych chtěla říci všem, kteří mají podobné zdravotní problémy jako jsem měla já a slýchají od lidí kolem sebe i od vlastní rodiny a lékařů, že se s tím nedá nic dělat, že se s tím musí naučit žít, že v tomhle věku je to normální, že je to dědičné protože podobné problémy má maminka, měla je babička, tatínek…. a, že léky, které máte předepsané už musíte brát do konce života, protože nejdou vysadit, že je to HLOUPOST!

Já se léků zbavila, protože jsem odmítala věřit, že to bez nich nejde, stačilo mi k tomu málo – přistoupit na Revitalizační plán, který zvládne každý bez problémů a výsledky se brzy dostaví. Všem kteří se rozhodnou jít do toho jako já, přeji úspěšné nastartování zpětného chodu ke zdraví, stojí to za to.

Čufeščuková Milena
Klientka Jana Anděla

*výsledky paní Čufeščukové mohou být odlišné od výsledku jiných klientů

Přečtěte si celý příběh

Jídelníček na hubnutí břicha

Zdravé a trvalé hubnutí
1.

Srovnání acidobazické rovnováhy

„Příjdu na to, jakou pomoc potřebujete právě Vy.“

Většina lidí si myslí, že stačí do jídelníčku zařadit nízkokalorické potraviny a má po problému. Bohužel, to je jen velmi malá část pravdy. Špatné stravovací návyky, které zapřičiňují obezitu a zdravotní problémy, jsou jen špičkou ledovce. Nesprávná strava a intoxikace organismu éčky, navíc způsobuje mnohé další komplikace a zdravotní problémy. 

V lékařských ordinacích se denně vyskytují desítky lidí, u kterých by však stačilo srovnat acidobazickou rovnováhu a měli by po problému. A to vůbec nemluvím o finanční stránce věci. V dnešní době je zdravotní péče finančně velmi nákladná.

2.

Sestavím jídelníček přímo pro Vás individuálně, s největší prioritou na hubnutí břicha

Po vyšetření Vaší zdravotní karty přejdu k sestavení dietologického plánu. Lidský organismus je jedinečný. Každý člověk potřebuje specifické množství různorodých látek pro správné fungování metabolismu. 

Při tom je však třeba dodat tělu dostatečné množství sacharidů, bílkovin a správných tuků. To vše při zachování bohatého množství vitamínů, minerálů a stopových prvků, které jsou pro lidský organismus nezbytné. Tím Vás ale zatěžovat nebudu, detaily jsou moje starost. Nejdůležitější pro mě je, abyste byli se svým novým stravovacím plánem nanejvýš spokojeni.

3.

Vytvořím Vám režim, který bude radost dodržovat. Vše přizpůsobním Vašemu tempu

Pro udržení Vaší nově získané formy, je nutné osvojit si určité návyky.

Změny v jídelníčku nikdy nepřinesou dlouhodobý efekt, pokud budete mít chuť na nevhodné potraviny. Jste-li nuceni jíst potraviny, které se Vám příčí, je to začátek konce. Takové jednání totiž často vede k psychické nepohodě, která je motorem dalšího selhávání při hubnutí. 

Své klienty učím nejnovější vědecké poznatky z oblasti sebeřízení. Dám Vám spolehlivé rady, pomocí kterých si jednoduše osvojíte režimové změny. Na konec poslechnout se, bude stejně jednoduché, jako si poručit.

Pokud tyto principy budete využívat přesně tak, jak Vám bude v osobním revitalizačním plánu doporučeno, budete se divit, jak rychle lze zhubnout v oblasti pasu

*výsledky paní Charvátové mohou být odlišné od výsledku jiných klientů

Podívejte se na video. Úžasný příběh Ivanky Charvátové, která zhubla 17 kilo.


Jaké konkrétní problémy se mohou po úpravě hmotnosti
krom zhubnutí břicha zlepšit nebo úplně vyřešit?

*zlepšení zdravotních problémů je individuální


Každý lidský organismus je jedinečný. Stejně jako se liší kvalita sportovních trenérů, liší se i kvalita výživových poradců. Pokud půjdete do kvalitního centra, bude Vás konzultace s následnými procedurami stát asi devět tisíc korun. korun.

Certifikované a kvalitní poradenství může být mnohem levnější, než si myslíte. Posledních patnáct let se věnuji principům pro hubnutí a získání kondice.

Vyvinul jsem jedinečný program, který na základě vstupních informací dokáže přesně určit, co Vaše tělo konkrétně potřebuje, co mu schází a v jakých dávkách byste tyto běžně dostupné potraviny měli jíst, aby došlo k vyrovnání disbalance a deficitů. 

Jen tak Vám můžu garantovat kvalitu mého poradenství.

„Kvalita výživy při uzdravování pacienta s onemocněním, hraje roli v tom, jestli léčba bude úspěšná nebo nikoliv.“

Mgr. Ivana Andělová (JIP) jednotka intenzivní péče.Hubnutí břicha s revitalizačním plánem na míru Vás přijde levněji, než je obvyklé. Nastavení systému 7/21 stojí teď pouze 980 Kč (39€), což je jen zlomek ceny, který byste jinde zaplatili za kompletní poradenství
Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas s podmínkami


Naše ceny jsou tak nízké proto, že chceme poskytovat nejprofesionálnější a nejmodernější poradenství ve výživě, za dostupné ceny.
To vyžaduje kvalitní reklamu. Nejlepší reklamou je pro nás kvalitně odvedená práce, výsledky a ploché břicho našich klientů.

Zhubnete přes břicho a při tom budete mít stále dostatek jídla

*každého pacienta beru jako individualitu


 • dle zdravotní karty zjistím Váš aktuální stav a životní návyky
 • podle parametrů vypočítám bazální metabolismus a celkový energetický výdej
 • podle Vašeho denního pohybu provedu kalorickou korekci a nastavím energetický příjem
 • zaměřím se na primární cíl, kterého chcete dosáhnout
 • sestavím šetrný detoxikační režim, který Vám může pomoci se zdravotními problémy
 • vyberu vhodné recepty, které Vám s celou revitalizací pomohou
 • pokud bude potřeba Váš stav konzultovat, domluvím se s Vámi na telefonickém hovoru

Jmenuji se Jan Anděl, dietolog na plný úvazek.
Vytvářím personalizované jídelníčky na hubnutí břicha

„Zdraví klientů je u mě na prvním místě. Všechny metody, které používám, jsem předem otestoval sám na sobě a mohu se za ně zaručit.“

Celé sestavení jídelníčku je samozřejmě nezávazné. Pokud nebudete chtít v jeho dodržování pokračovat, je to jen na Vás. Pokud však projevíte zájem, můžeme Vás vzít do individuální péče a pomoci Vám po celou dobu Vaší kůry.

A jak celý stravovací plán vypadá?Jak Vám pomohu zhubnout přes břicho?

Pricina problemu

1. Zaměřím příčinu Vašich problémů

Provedu kompletní rozbor Vašeho zdravotního stavu.

Pricina problemu

2.Sestavím jídelníček přímo pro Váš organismus s největší prioritou na hubnutí břicha

Žádná změna není jednoduchá. Nechci, abyste si museli odpírat Vaše oblíbené potraviny a stravovací plán si tím znechutili. Vytvořím Vám jídelníček, který budete rádi doržovat.

Pricina problemu

3. Pomůžu Vám vydržet

Shodit nějaké to kilo je občas boj s vlastní vůlí. Nabízím Vám ZDARMA K JÍDELNÍČKU pomoc osobní asistentky na telefonu, s kterou dáte obezitě a civilizačním nemocem na frak.

Pricina problemu

4. Jsme tu pro Vás stále

Během celého procesu Vám budeme plně k dispozici. Nebojte se nás tedy kontaktovat s jakýmkoli přáním či dotazem.

Záruka spokojenosti

Zaruka 100%

Navíc, jak je u nás zvykem, máte 100% záruku spokojenosti na vrácení peněz. Pokud kdykoliv naznáte, že jídelníček není pro Vás, vrátíte mi jej a já Vám v PLNÉ výši vyplatím zpět Vaše peníze. Proto nikdy nic neriskujete.

Zhubněte chytře, zdravě a systémově

Účinná metoda podle dietologa


A teď, to nejlepší k raketovému startu pro zhubnutí břicha

Jako bonus, dostanete ZDARMA přístup do online akademie cvičení, kde vyučuji ty nejefektivnější cviky pro tvarování postavy.

Kdybyste si jídelníček koupili třeba jen kvůli tomuto bonusu, mnohonásobně se Vám to vrátí. Přístup do akademie se normálně prodává za více než 3 000 Kč a vy ho teď dostanete k jídelníčku ZDARMA.

Nahlédněte, jak to v akademii chodí.


PROGRAM, NA ZÁKLADĚ KTERÉHO VÁM POMOHU EFEKTIVNĚ ZHUBNOUT A NORMALIZOVAT PŘIDRUŽENÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY


Společně s jídelníčkem vám ZDARMA zašlu přístup do unikátní akademie cvičení pro proměnu postavy.


Ztráta tukových buněk v oblasti břicha ve čtyřech krocích

 • Objednejte si jídelníček na hubnutí břicha a vyplňte zdravotní kartu

 • Dostanete specializovaný osobní jídelníček pro ztrátu tukových buněk v oblasti břicha

 • Odemkneme Vám online cvičební místnost, kde jsem pro Vás nachystal šestiminutová cvičení pro ještě větší ztrátu tuku v problémových partích

 • Stravujete se podle jídelníčku a postupně se zbavujete centimetrů na břiše.V dnešní době se většinou disharmonie organismu a nadváha uvádí jako hlavní příčina předčasného stárnutí organismu.

Pokud jste na pochybách, zda celý jídelníček zvládnete, tak bych Vás rád ujistil, že ano, protože se nebude jednat o žádný radikální zásah do Vašeho života. 

Většina lidí se bojí, že budou muset držet drastická dietní omezení. Poté jsou však mile překvapeni, jak je režim šitý na míru snadné dodržovat.

Ptáte se sami sebe, jestli máte dostatečně silnou vůli? Pevná vůle není rozhodující, režim který Vám sestavíme, bude radost dodržovat. Možná Vás to bude i dokonce bavit.

Jak tedy vypadá takový individuální program na míru?

 • nemusíte nic složitě počítat, vše udělám za Vás

 • nemusíte přemýšlet nad správnou kombinací potravin, vše Vám individuálně nastavím

 • dodržujete pouze jednoduchá pravidla, kdy a co jíst


Zde si objednejte revoluční stravovací systém 7/21 pro zhubnutí břicha

Pokud budu potřebovat upřesnit nějaké informace, kontaktuji Vás. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na vyplnění své zdravotní karty, na jejímž základě vypracuji Váš osobní stravovací plán.Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas s podmínkami

AKCE DNES 22. 9. 2023
K JÍDELNÍČKU VIDEONÁVODY CVIČENÍ ZDARMAAlergie je pryč a jako bonus -11 kilo

 • *Výsledky uváděných klientů se mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti ZDRAVÍ S ÚSMĚVEM s.r.o.

  Využila jsem od Vás revitalizační a výživový plán. Jsem nadšená. Povedlo se mi shodit 11 kg a zbavit se alergie na dotyk některých rostlin. Cítím se výborně.Výhodou je, že se nemuseji kupovat žádné přípravky, a je možno se k program kdykoli vrátit. Zkoušela jsem jednou Herbalife, také jsem tehdy shodila 11 kg, ale už mi ty koktejly lezly krkem a když jsem je přestala užívat, tak se mi po čase kila vrátila. A ještě jedna nevýhoda u toho byla, že se jedlo jen 1 jídlo a 2 jídla se nahrazovala koktejlama, tak že to svádělo se v poledne nacpat, protože do večerního koktejlu bylo dlouho. Tady je dobré, že se jí každé 3 hodiny a tudíž se nedostaví ,,vlčí hlad'' a ještě jedno je dobré, že se nemusí zříci všech dobrot, že si je možno dát v ,,prasečí den''. Myslím, že se mi poprvé povede mít váhu pod kontrolou. Ještě jednou Vám přeji mnoho úspěchů a úsměvů se zdravím.Z rozpadlého těla hodnoty krevního obrazu naprosto ideální

 • Dobrý den, nedá mi to a musím Vám také napsat, i když samochvála smrdí. Taky jsem zhubla!!! 15 kg za 3 měsíce. Začínala jsem se 126 kg 28.11.2014 podle Vašeho revitalizačního plánu, ale bez cvičení. Po necelém měsíci jsem šla na plánovanou pravidelnou kontrolu ke své lékařce, aby mi napsala jako vždy prášky na vysoký tlak a cukrovku. Měla jsem o 9 kg méně než jindy, ale nečekala jsem nic. Lékařka naměřila tlak 110/70, cukr byl na mé obvyklé hodnotě 7,2. Paní doktorka vyvalila oči a ubrala mi celou polovinu léku na tlak s tím, že za měsíc přijdu na kontrolu. Pak jsem měla konzultaci s paní Svobodovou. Ta mi nabízela cvičení. Já jsem cvičení odmítla, ale přesto jsem od Vás začala dostávat maily se cvičením. Nakonec jsem začala cvičit jednu 6ti minutovku nejmenší náročnosti. Pak byla kontrola u lékařky. Tlak s poloviční dávkou léku 125/80 a cukr 5,8 a další kila dole a hlavně veškeré hodnoty krevního obrazu naprosto ideální. Tento týden jsem zjistila, že dokážu udělat svíčku !!! Chodím totiž asi 3 roky na hormonální jógu pro ženy v přechodu a jedna série cviků se dělá ve svíčce.  Do té já jsem se nedostala ani náhodou a tak jsem tu sérii cvičila jen v lehu na zádech se zvednutýma nohama. To, že dokážu udělat svíčku mi udělalo neuvěřitelnou radost. Dnes ráno jsem vážila 109, 8 kg. To znamená, že jsem vyhrála sázku se synem (limit byl 110 kg) a ten začne od zítřka se pokoušet přestat kouřit – bude to mít těžké stejně jako já. Ale když přijde úspěch, tak to pak jde celé daleko líp. Teď cvičím ráno i večer a baví mě to. Dík za revitalizační program, který neuvěřitelně zafungoval a za ty zázračné cviky.
 • Dobrý deň pán Anděl. Zatiaľ som celkom spokojná, končím šiesty deň detoxikačného týždňa. Moje výsledky sú na váhe -2 kg, ale čo ma ešte viac teší je moje dnešné meranie glykémie (meriam vždy ráno na lačno). Na začiatku detoxu som mala hodnotu 10,1 a dnes ma potešilo číslo 6,9. Na štvrtý deň som síce mala 10,2 , ale odvtedy sa to znižuje, uvidím, čo bude zajtra, teda siedmy deň. Ak by som mala zhodnotiť tieto dni, som prekvapená sama sebou, lebo ešte nikdy som tak do bodky nedodržala stravovací plán. Za celý čas som neporušila nič. Následne večer ma prepadli chute na "niečo zobkať", ale odolala som . Zatiaľ je to všetko, pekný deň Vám a vďaka. Jana Polešenská.
 • Dobrý deň pán Andel môj detoxikacny deň zacal 19.10. počas toho týždňa úbytok na váhe je 3,6 kg.bez akéhokoľvek cvičeniaJa som veľmi spokojná,dúfam že to bude aj naďalej pokračovať ja som pevne rozhodnutá jedálniček dodržať.Čo zisťujem také pozitívum neviem či to môžem tomu pripisovať,ale mám takú nejakú chuť,elán do života len večer sa mi chce skôr spať ako iinokedy predtým. Som rada,že som vás oslovila verím vám ďakujem. Prajem pekný deň a veľa úspechov. S pozdravom Havlíková.
 • Dobrý den pane Anděli, jsem po novém detoxu a kontrol u lékaře. Detox zafungoval, měl jste pravdu :-D. Kontrola u lékaře dopadla dobře. Cukr se snížil, tlak mám jak mladice 80/ 120, a od doby, kdy jsem byla v srpnu u lékaře, a potom jsem začala spolupracovat s Vámi, zhubla jsem 20kg. Nikdy bych tomu nevěřila, že se to dá. Velké díky, je to Vaše zásluha :-D:-D. A jedeme dál.
 • Vážený pane Anděli, díky Vaší dietě na míru a dalším 6 minutovkám se mi podařilo shodit skoro 8 kg!
 • Dobrý den, mám za sebou prvních 7 dní detoxu a jsem nadšená. Při takové spoustě jídla jsem ani nedoufala, že by to mohlo zabrat. Za týden mám 1,5 kg dole a po obvodech 1 - 2 cm pryč. To se mi nepovedlo už pár let i přestože jsem dodržovala různé stravovací plány. Nic nezabralo až váš plán. Dnes si dávám prasátkový den, samozřejmě s mírou :-) a pak budu pokračovat v plánu. Moc vám děkuji.
*Výsledky uváděných klientů, se mohou lišit od výsledků jiných klientů100% garance odbornosti

Certificate
X

Napsali jste mi do e-mailu

Renata Kukulová

Nový Jičín - Loučka

Hezký den, konečně jsem se dostala k tomu Vám napsat. Jídelníček se mi celkem líbí, až na celer, který nedám, ale to už je taky vyřešeno. Takže v pohodě. Dekox. týden jsem začala v pondělí a v sobotu ráno -3 kg dokonce jsem vyměnila ve váze baterky, ale je to tak. Konečně něco co funguje a ještě mě to baví.

*Výsledky uváděných klientů, se mohou lišit od výsledků jiných klientů
CLOSE